Partyland Loyalty

Pierwszy sklep Partyland został otwarty w 1984 r. w Filadelfii przez Briana Fellera i Todda Pottera, a od 1986 r. jest siecią franczyzową. Zaledwie sześć lat później, w 1993 r., w Filadelfii istniało już 15 sklepów Partyland.

Partyland jest największą na świecie międzynarodową siecią detaliczną akcesoriów imprezowych, a gdzieś na ziemi zawsze jest otwarty sklep Partyland. W asortymencie znajdziesz czapki, kostiumy, dekoracje, talerze, kubki, konfetti, piñata itp. oraz wiele balonów z helem. Innymi słowami, mamy wszystko, czego potrzebujesz na imprezę, przyjęcie, chrzciny, ślub, urodziny itp. Imprezy tematyczne stają się coraz bardziej popularne na imprezach i imprezach firmowych.

Można znaleźć sklepy Partyland, które pomagają zadowolonym klientom w USA, Kanadzie, Wenezueli, Meksyku, Dominikanie, St. Lucia, Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej, Irlandii Południowej, Afryce Południowej, Portugalii, Włoszech, Grecji, Hiszpanii, Niemczech , Indiach, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie, Singapurze, Australii, Szwecji, Danii, Norwegii, a od 2020 r. także w Polsce.

Główny cel

Gromadzenie punktów za zakupy w sklepach detalicznych Partyland.

Opis przypadku

Użytkownicy aplikacji Partyland mogą otrzymywać nagrody lub zamieniać zebrane punkty na złotówki.