LoyalNET – proces wdrożenia aplikacji

Wdrożenia aplikacji lojalnościowej LoyalNET (Google Play, App Store, HUAWEI AppGallery) trwa od kilku dni do kilku tygodni. Wszystkie prace wykonują nasi wdrożeniowcy w porozumieniu z firmą Klienta. Aby wykorzystać maksymalnie potencjał kryjący się za tą aplikacją mobilną staramy się wybrać, doradzić i zaimplementować optymalne ustawienia oraz szatę graficzną. W pełni skonfigurowaną aplikację zamieszczamy we wszystkich lub w wybranym sklepie (Google Play, App Store, HUAWEI AppGallery). Od tego momentu jest ona dostępna do pobrania dla Państwa klientów.

W kolejnym kroku szkolimy osobę odpowiedzialną za działania marketingowe w firmie z obsługi poszczególnych funkcjonalności aplikacji. Aby wdrożone rozwiązania (np. Program lojalnościowy, Karta rabatowa) funkcjonowały prawidłowo tj. były skuteczne powinny zostać wsparte odpowiednią polityką informacyjną firmy i reklamami – tę kwestię pozostawiamy naszym Klientom.

Jeden komentarz

  • Muszę przyznać, że zamiana fizycznej karty lojalnościowej na aplikację mobilną z dodatkowymi funkcjonalnościami to był strzał w dziesiątkę. Klienci to docenili i z dnia na dzień przybywa nowych użytkowników. Mamy nadzieję, że wkrótce przełoży się to na wzrost sprzedaży.

    Arkadiusz Odpowiedz